Kancelaria Radcy Prawnego dr Łukasz Urbański radca prawny Warszawa

www.mecenasurbanski.pl
Start
Zakres uslug
Poufność
Sylwetka
Publikacje
Pro bono
Kontakt
Odnośniki
Dla dziennikarzy
Lukasz Urbanski PhD Legal Counsel Lawyer Poland Warsaw
 


Mecenas Łukasz Urbański wybrany delegatem OIRP na Krajowy Zjazd Radców Prawnych:

W dniu 12 czerwca 2013 r.
Mecenas Łukasz Urbański radca prawny dr nauk prawnych głosami delegatów na Sprawozdawczo - Wyborcze Zgromadzenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie został wybrany delegatem na Krajowy Zjazd Radców Prawnych z głosem poparcia 190 radców prawnych. Wynik ten plasuje Mecenasa Urbańskiego na 18 miejscu spośród 159 kandydatów. Łącznie delegatami na Krajowy Zjazd zostało 66 radców prawnych [Wyniki]

W dniu 7 marca 2013 r., Mecenas Łukasz Urbański radca prawny dr nauk prawnych głosami radców prawnych - członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie został wybrany delegatem na Zjazd Wyborczy
[Wyniki], który następnie odbył się w dniu 12 czerwca 2013 r. i wyłonił władze OIRP w Warszawie w tym Dziekana Izby, którym został r. pr. Kol. Włodzimierz Chróścik.

"
Z nieskrywaną satysfakcją pragnę podziękować Koleżankom i Kolegom - radcom prawnym z OIRP w Warszawie, którzy głosowali na mnie jako kandydata na delegata z II Rejonu wyborczego w OIRP w Warszawie. Uzyskanie wysokiego poparcia w liczbie 150 głosów i w konsekwencji mandatu delegata odczytuję nie tylko jako zobowiązanie ale i zaszczyt.
Dziękuję także za głosy poparcia radców prawnych głosujących za wyborem mojej osoby na delegata na Krajowy Zjazd Radców Prawnych. Uzyskane 190 głosów poparcia i wysoki - 18 na 159 kandydatów wynik to dla mnie zaszczyt.
Dziękuję za wyróżnienie mojej osoby i okazane zaufanie, zaś nowym władzom OIRP w Warszawie życzę samych sukcesów w rozpoczętej kadencji, r. pr. dr Łukasz Urbański, Warszawa, dnia 12 czerwca 2013 r."


Mecenas Łukasz Urbański radca prawny dr nauk prawnych Warszawa
Copyright:  Ł. Urbański  2011-2013