Kancelaria Radcy Prawnego dr Łukasz Urbański radca prawny Warszawa

www.mecenasurbanski.pl
Start
Zakres uslug
Poufność
Sylwetka
Publikacje
Pro bono
Kontakt
Odnośniki
Dla dziennikarzy
Lukasz Urbanski PhD Legal Counsel Lawyer Poland Warsaw
 

VII Turniej Strzelecki Okręgowej Izby Radców Prawnych  w Warszawie:

W dniu 29 września 2012 r., w Warszawie na strzelnicy Wojskowej Akademii Technicznej odbył się VII Turniej Strzelecki Radców Prawnych zorganizowany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie.

Spośród ponad 230 radców prawnych i osób towarzyszących biorących udział we współzawodnictwie wyłoniono zwycięzcę w kategorii radca prawny, którym został Mecenas Łukasz Urbański. Zabierając głos podczas wręczania nagród mec. Urbański wyraził uznanie dla organizatorów zawodów, które przebiegały w sposób wzorcowy zarówno w aspekcie bezpieczeństwa jak i rekreacji. Podkreślił także wspaniały walor integracyjny spotkania.

OIRP w Warszawie kultywuje tym samym tradycje szlachetnej dyscypliny i rywalizacji sportu obrony narodowej - strzelectwa sportowego. Należy wspomnieć, że w dwudziestoleciu międzywojennym tego rodzaju imprezy cyklicznie rozgrywano w różnych samorządach zawodowych. Sporty strzeleckie uczące opanowania, koncentracji, pracy nad sobą, odpowiedzialności za siebie i innych znajdowały szczególne poparcie ówczesnych władz Rzeczypospolitej.

VII Turniej Strzelecki Radców Prawnych OIRP Warszawa
Foto: OIRP Warszawa


Mecenas Łukasz Urbański radca prawny dr nauk prawnych Warszawa
Copyright:  Ł. Urbański  2011-2013